Kongreye izleyici olarak katılabilir miyim?

Kongremize izleyici olarak katılabilmeniz mümkündür fakat katılımcı statüsünde olmayacağınız için kongre sürecinde ulaşım,konaklama ve yemek ihtiyaçlarınız tarafınıza ait olacaktır.

Aynı anda birden fazla oturum nasıl gerçekleşecek?

Oturumlar eş zamanlı olarak 4 farklı salonda gerçekleşecektir.

Bildiri Özeti ile birlikte çalışmama ait posteri de göndermem gerekiyor mu?

Hayır.Bildiri Özetiniz ile birlikte çalışmanıza ait posteri göndermeniz gerekmiyor fakat kabul edilen bildirilerin ilanı ve kongre başlangıcı arasındaki süreçte eğer bildiriniz onaylanmış ise posterinizi tarafımıza E-Posta yoluyla ulaştırmanız daha sağlıklı olacaktır.

Çalışmama ait poster için ayrı bir değerlendirme süreci olacak mı?

Hayır.Çalışmanıza ait posterde bir değerlendirme süreci söz konusu olmayacaktır fakat kongreye katılmadan önce çalışmanıza ait posteri tarafımıza E-Posta yoluyla göndermeniz daha sağlıklı olacaktır.

Kongreye birden fazla çalışma ile katılabilir miyim?

Kongremize birden fazla çalışma ile katılabilmeniz mümkündür fakat Sözel Bildiri için bir katılımcının gönderebileceği bildiri sayısı en fazla iki ile sınırlandırılmış olup Poster Bildirisi için herhangi bir üst sınır belirlenmemiştir.

Kongreye katılım için bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Hayır.Çukurova Genç İletişimciler Kongresi bir öğrenci kongresi olması nedeniyle kongremize katılım ücretsizdir.

Kongreye katılım için bildiri özetimi tarafınıza gönderdim. Başka yapmam gereken bir işlem var mı?

Hayır.Kongremize katılım için Bildiri Özetinizi, Bildiri Başvuru Formu aracılığıyla [email protected] adresine gönderdikten sonra Kabul Edilen Bildirilerin İlanını beklemekten başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.Ayrıca bildiri özetinizi tarafımıza gönderdikten sonra bildirinizin alındığına dair tarafınıza bir E-Posta gönderilecektir.

Kongreye başvuru konusunda herhangi bir kontenjan sınırı var mı?

Hayır.Kongreye başvuru konusunda herhangi bir kontenjan sınırı bulunmamaktadır.

Merak ettiğiniz sorunun cevabı bu sayfada yok mu?

Bu sayfa sizden gelen soruların derlenmesiyle diğer katılımcı adaylarının yararlanabilmesi amacıyla oluşturulmuştur.Eğer merak ettiğiniz konu veya sormak istediğiniz sorunun cevabını bu sayfada bulamadıysanız bizimle İletişim Formu aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.