Default Avatar
Ahmet Can Demir
Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi
21 Mayıs 2019

Öğrencilerden hocalara herkesin gerçekten emek verdiğini ve verimli olması için uğraştıkları bir kongre geçirdik. Böyle bir bilimsel etkinlikteki ilk deneyimimdi. Bu açıdan Çukurova Genç İletişimciler Kongresi bana çok şey kattı. Karşılama, konaklama ve bildiri oturumları gayet sorunsuz bir biçimde sonlandırıldı. Biz katılımcıların memnun kalmayacakları bir durum gözüme çarpmadı. Özellikle sinema ve toplumsal cinsiyet oturumları çok verimli geçti, umarım seneye de görüşürüz. Sıcakkanlı ve yardımsever öğrenci arkadaşlar kongrenin her anında bizlere yardımcı olmak için hazır beklediler, onlara da bir kez daha buradan teşekkür ederim.

Default Avatar
N. Esen Özay
Dokuz Eylül Üniversitesi
6 Mayıs 2019

Havaalanı bile tatlı olan bu şehirde, bizi daha ilk karşıladıkları andan itibaren her konuda yardımcı olan güleryüzlü, enerjik, misafirperver ekibe ve İlker Hoca'ya çok çok teşekkürler. DSİ manzarası, nefis yemekleri, yardımsever insanlarıyla en güzel mevsiminde geldiğimiz bu şehir bize güzel anılar bırakmış oldu. Sunumların çoğunu izledim ve güncel konuların seçilmiş olması çok hoşuma gitti, hem bu konular hakkında hem de araştırma yöntemleriyle ilgili çok değerli bilgiler edindim. Öte yandan şehrin merkezinde ve okul içinde duyurulara biraz daha özen gösterilebileceğini düşünüyorum. Sosyal medya kullanımında bazı değişiklikler de (etiketleme vb.) etkinliğin daha fazla insana ulaşmasına yardımcı olabilir. Okuldaki öğrencilerin de katılmasını çok isterdim. Her şey için çok teşekkürler. Etkinlik sonunda girişteki masada başıboş duran "Çocuk-Kendin Olma Özgürüğü" kitabını çalmak üzereydim, kendimi tuttum. Kiminse bu düşüncem için beni affetsin 🙂 Umarım seneye de görüşürüz...

Default Avatar
Taylan MARAL
İstanbul Üniversitesi
6 Mayıs 2019

İlk defa katıldığım kongrenin organizasyonunu son derece beğendiğimi söylemek istiyorum. Organizasyonun her aşamasında emeği geçen öğrenci arkadaşlarımızın özverisi, samimiyeti ve iyi niyetleri kongreden ayrıldığımız saate kadar aralıksız sürdü. Sürekli gösterdikleri güleryüz, organizasyonun ufak tefek eksilerini dahi görmememizi sağladı. Sadece oturumlara katılımın az olması yapılan konuşmaların daha fazla kişiye ulaşması yönünde eksiklik olarak görülebilir. Komite başkanımız ve Dekanımıza da ilgileri için teşekkür ederim. Seneye görüşmek üzere.

Default Avatar
Ali Ertam
Çukurova Üniversitesi
6 Mayıs 2019

Üniversite öğrencilerinin katılım sayısı çok düşüktü. Dışarıdan gelen ve sunumlarını yapan insanlara karşı Adana'da gayet iyi eğitim veriliyor ve öğrenciler de konulara oldukça ilgili imajı vermek için katılımcı sayısı hakkında bir çözüm bulunması gerektiğini düşünüyorum. Kongre boyunca çok çalışan ve öncesinde hazırlık aşamasında da kongrenin yapımında emeği geçen öğrenci arkadaşlar çok iyi bir iş çıkarmışlardı. Teknik destek, koordinasyon vs herşey düşünülerek hazırlanmıştı. Öncelikli amacımız eğitimdi ve eğitimin gençler yoluyla aktarılması yolunda kongreyi düzenleyen herkese sonsuz sevgiler.

Default Avatar
Gürkan Bahar
Cumhuriyet Üniversitesi Lisans Öğrencisi
5 Mayıs 2019

2-3 Mayıs artık daha anlamlı geliyor bana 2. Defa katılma şansı bulduğum Çukurova Üniversitesi Genç İletişimciler Kongresinden bir kez daha çok mutlu ayrıldım ikinci defa katılmama rağmen aynı heyecanı, güzellikleri, mutlulukları yaşadım gerçekten bilgi ve fikir paylaşımı ve tartışması açısından çok güzel konular vardı ikinci kere harika deneyim yaşadım bu güzel kongrenin düzenlenmesinde emeği geçen başta Çukurova Üniversitesi İletişim Fakültesine, İlgisini hiç esirgemeyen bana çok yardımcı olan Kongre başkanımız değerli İlker Özdemir hocama, emeği geçen bütün hocalarımıza ve siz değerli öğrenci arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ayrıca bana özel ilgi gösteren Veysel Aksüt, Mehmet Şahutoğlu ve Emre Selvi kardeşime çok teşekkür ediyorum ilgileri için seneye tekrar görüşmek dileğiyle

Siz de görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?