2-3 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleşen 2. Çukurova Genç İletişimciler Kongresinde sunulan bildiriler arasından oturum başkanlarının değerlendirmeleri doğrultusunda ödül alan bildiriler aşağıda ilan edilmiştir. Ödül sahiplerine belgeleri ve ödülleri teslim edilmiş olup, kendilerine başarılar dileriz.

Mine Şerife KOL

“ONLINE İŞ İLANLARI ÜZERİNDEN HALKLA İLİŞKİLER MESLEK PROFİLİ”

Sayın Mine Şerife KOL,

2-3 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirmiş olduğumuz 2. Çukurova Genç İletişimciler Kongresi’nde sunmuş olduğunuz “ONLINE İŞ İLANLARI ÜZERİNDEN HALKLA İLİŞKİLER MESLEK PROFİLİ” başlıklı bildiriniz Halkla İlişkiler alanında sunulan en iyi bildiri olarak seçilmiş olup, kongremize katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, akademik çalışmalarınızda başarılar ve güzelliklerle dolu bir geleceğin sizinle olmasını dileriz. 

Doç. Dr. İlker ÖZDEMİR 

Düzenleme Kurulu Başkanı

Büşra VANER

“TATİL REKLAMLARININ YARATTIĞI DÜŞ DÜNYASI ÜZERİNE  GÖSTERGEBİLİMSEL BİR ANALİZ”

Sayın Büşra VANER,

2-3 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirmiş olduğumuz 2. Çukurova Genç İletişimciler Kongresi’nde sunmuş olduğunuz “TATİL REKLAMLARININ YARATTIĞI DÜŞ DÜNYASI ÜZERİNE GÖSTERGEBİLİMSEL BİR ANALİZ” başlıklı bildiriniz Reklamcılık alanında sunulan en iyi bildiri olarak seçilmiş olup, kongremize katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, akademik çalışmalarınızda başarılar ve güzelliklerle dolu bir geleceğin sizinle olmasını dileriz. 

 

Doç. Dr. İlker ÖZDEMİR 

Düzenleme Kurulu Başkanı

Vedat OYAN

“RAİNER WERNER FASSBİNDER SİNEMASINDA MELODRAMIN DÖNÜŞÜMÜ: ‘ALİ: KORKU RUHU KEMİRİR’ FİLM ÖRNEĞİ”

Sayın Vedat OYAN,

2-3 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirmiş olduğumuz 2. Çukurova Genç İletişimciler Kongresi’nde sunmuş olduğunuz “RAİNER WERNER FASSBİNDER SİNEMASINDA MELODRAMIN DÖNÜŞÜMÜ: ‘ALİ: KORKU RUHU KEMİRİR’ FİLM ÖRNEĞİ ” başlıklı bildiriniz Sinema alanında sunulan en iyi bildiri olarak seçilmiş olup, kongremize katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, akademik çalışmalarınızda başarılar ve güzelliklerle dolu bir geleceğin sizinle olmasını dileriz. 

 

Doç. Dr. İlker ÖZDEMİR 

Düzenleme Kurulu Başkanı

Halil SAÇ

“INSTAGRAM’DA  BENLİK SUNUMUNUN ÜZERİNE BİR ARAŞTIRMA: İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÖRNEĞİ”

Sayın Halil SAÇ,

2-3 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirmiş olduğumuz 2. Çukurova Genç İletişimciler Kongresi’nde sunmuş olduğunuz “INSTAGRAM’DA  BENLİK SUNUMUNUN ÜZERİNE BİR ARAŞTIRMA: İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÖRNEĞİ” başlıklı bildiriniz Yeni Medya alanında sunulan en iyi bildiri olarak seçilmiş olup, kongremize katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, akademik çalışmalarınızda başarılar ve güzelliklerle dolu bir geleceğin sizinle olmasını dileriz. 

 

Doç. Dr. İlker ÖZDEMİR 

Düzenleme Kurulu Başkanı

Elif Nur KOÇBIYIK

“SAVAŞ MUHABİRLİĞİ EĞİTİMİNE YÖNELİK BİR MODEL ÖNERİSİ: SAVAŞ MUHABİRİ SİMÜLASYONU”

Sayın Elif Nur KOÇBIYIK,

2-3 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirmiş olduğumuz 2. Çukurova Genç İletişimciler Kongresi’nde sunmuş olduğunuz “SAVAŞ MUHABİRLİĞİ EĞİTİMİNE YÖNELİK BİR MODEL ÖNERİSİ: SAVAŞ MUHABİRİ SİMÜLASYONU” başlıklı bildiriniz Gazetecilik alanında sunulan en iyi bildiri olarak seçilmiş olup, kongremize katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, akademik çalışmalarınızda başarılar ve güzelliklerle dolu bir geleceğin sizinle olmasını dileriz. 

 

Doç. Dr. İlker ÖZDEMİR 

Düzenleme Kurulu Başkanı

Şafak DÖNMEZ

“TOPLUMSAL CİNSİYETİN ÜRETİLMESİ VE SÜRDÜRÜLMESİNDE

MUZAFFER SARISÖZEN’İN DERLEDİĞİ TÜRKÜLER” 

Sayın Şafak DÖNMEZ,

2-3 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirmiş olduğumuz 2. Çukurova Genç İletişimciler Kongresi’nde sunmuş olduğunuz “TOPLUMSAL CİNSİYETİN ÜRETİLMESİ VE SÜRDÜRÜLMESİNDE MUZAFFER SARISÖZEN’İN DERLEDİĞİ TÜRKÜLER” başlıklı bildiriniz Toplumsal Cinsiyet alanında sunulan en iyi bildiri olarak seçilmiş olup, kongremize katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, akademik çalışmalarınızda başarılar ve güzelliklerle dolu bir geleceğin sizinle olmasını dileriz. 

 

Doç. Dr. İlker ÖZDEMİR 

Düzenleme Kurulu Başkanı

Halil Can İNCE

“BİR YIKINTI OLARAK KÜLTÜR: WALTER BENJAMIN’DE GEÇMİŞ, BUGÜN VE GÜNDELİK HAYAT”

Sayın Halil Can İNCE,

2-3 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirmiş olduğumuz 2. Çukurova Genç İletişimciler Kongresi’nde sunmuş olduğunuz “BİR YIKINTI OLARAK KÜLTÜR: WALTER BENJAMIN’DE GEÇMİŞ, BUGÜN VE GÜNDELİK HAYAT” başlıklı bildiriniz Kültürel Çalışmalar alanında sunulan en iyi bildiri olarak seçilmiş olup, kongremize katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, akademik çalışmalarınızda başarılar ve güzelliklerle dolu bir geleceğin sizinle olmasını dileriz. 

 

Doç. Dr. İlker ÖZDEMİR 

Düzenleme Kurulu Başkanı